English version

Kamery miniaturowe

K317_H , K317_V
Seria ultra małych kamer z wbudowanym rejestratorem i akumulatorem Li-Ion. Zapis obrazu na kartę microSD z prędkością do 6 klatek/sek.
K317_GSM
Miniaturowa kolorowa kamera z wbudowanym modemem GSM/UMTS/HSUPA. Pozwala na bardzo szybkie, bezprzewodowe przesyłanie obrazu o wysokiej jakości praktycznie z dowolnego miejsca gdzie jest zasięg GSM. Dostęp do obrazu odbywa się przez Internet za pomocą typowej przeglądarki. Nie jest wymagane instalowanie przez użytkownika żadnych specjalnych programów, ActiveX, apletów itp.
Kamera gdy nie jest używana pozostaje uśpiona (nie są przesyłane dane przez GSM i zredukowany jest pobór prądu). Urządzenie uruchamia się automatycznie jeśli ktoś zacznie pobierać z niego obraz.
K100_ASD
Miniaturowa kolorowa kamera na baterie z wbudowanym cyfrowym rejestratorem.
K100_GSM
Miniaturowa kolorowa kamera z wbudowanym modemem GSM/GPRS. Tryby pracy dostosowane do oferowanych przez operatorów GSM usług przesyłania danych przez GPRS za stałą miesięczną opłatę (około 49 zł). Zobacz też telekamera.pl
K100_ARS
Miniaturowa kolorowa kamera z kompresją obrazu JPEG lub MPEG i z interfejsem RS485. Kilka kamer może być podłączonych do jednej magistrali.
K100_BRS
Miniaturowa kolorowa kamera z wbudowanym modemem GSM/GPRS i z interfejsem RS232. Pozwala na dodawanie do przesyłanego obrazu dodatkowych informacji np. z zewnętrzego modułu GPS.
K100_GPS
Miniaturowa kolorowa kamera z cyfrowym rejestratorem na karcie MMC/SD i wbudowanym odbiornikiem GPS (SiRF III). Przeznaczona do montażu w samochodzie. Wymiary i tryby pracy takie jak K100_ASD. Zasilanie z instalacji pojazdu 12/24 V. Zapis obrazu i danych z GPS w jednym pliku w formacie MPEG-1
K100_ARF
Miniaturowa kolorowa kamera z wbudowanym transceiverem pozwalającym przesyłać obraz w postaci cyfrowej w paśmie 2.4Ghz. Charakteryzuje się bardzo niskim poborem prądu. Przeznaczona jest do zasilania z trzech baterii AAA. Jedna lub więcej takich kamer współpracuje z koncentratorem wysyłającym obraz przez sieć LAN i/lub GPRS na wskazany serwer. Kamera może przez wiele miesięcy pozostawać w uśpieniu i uaktywnia się dopiero na polecenie użytkownika.

Mierniki prędkości

Radarowe mierniki prędkości pojazdów
Urządzenia pracują w paśmie X (10.535GHz) i wykorzystują do pomiaru prędkości efekt Dopplera. Przeznaczone są głównie do prowadzenia statystyk ruchu ulicznego. Mogą współpracować z kamerami z serii K317. Po połączeniu powstaje prosty wideoradar.
Mierniki mogą mieć wbudowany moduł komunikacji radiowej pozwalający odczytywać wyniki pomiaru z odległości kilkuset metrów. Urządzenia mogą również przesyłać dane on-line przez GPRS co umożliwia śledzenie sytuacji na drodze w czasie rzeczywistym..

Cyfrowe rejestratory wideo

Rejestratory na kartę MMC/SD
Zapis obrazu i dźwięku w formacie MPEG-4. Wejście i wyjście analogowego sygnału wideo PAL/NTSC. Detekcja ruchu ,opcjonalny pilot. Prędkość zapisu do 25 klatek/sek. Rozdzielczość 320x240 pikseli.

Urządzenia sieciowe

GPRS Gateway
Uniwersalne urządzenie mające wiele zastosowań. Pozwala na zdalną komunikację przez sieć GSM/GPRS z urządzeniami wyposażonymi w interfejs Ethernet. Może pracować jako bramka dostępowa do Internetu lub do APNu użytkownika.
Konwertery LAN <--> RS232/RS485
Służą do komunikacji przez sieć LAN z urządzeniami wyposażonymi w interfejs RS232C lub RS485.
USB-LAN (do ramek cyfrowych)
Specjalizowane urządzenie współpracujęce z popularnymi ramkami cyfrowymi. Umożliwia wyświetlanie zdjęć, reklam lub innych informacji pobieranych w trybie on-line z serwera. Wbudowane złącze do karty microSD znacznie poszerza zakres potencjalnych zastosowań.

Obsługa terminali POS

Koncentratory GPRS
Służą do połączenia terminali POS z serwerem autoryzacyjnym przez sieć GSM/GPRS.
Koncentratory LAN
Służą do połączenia terminali POS z serwerem autoryzacyjnym przez sieć LAN.
Konwertery RS232/RS485/RF 2.4GHz
Pozwalają łączyć w jedną sieć terminale POS w dużych sklepach i centrach handlowych.

Monitoring

GPRS Transceiver
Umożliwia zdalną komunikację przez GPRS z urządzeniami wyposażonymi w interfejs RS232C lub RS485.
Kodery GPS
Służą do śledzenia trasy jaką poruszają się pojazdy oraz na zbieranie danych telemetrycznych.
Kodery GPRS
Pozwalają na zbieranie danych telemetrycznych z rozproszonych obiektów i na zdalne sterowanie pracą innych urządzeń. W zaleznosci od potrzeby mogą mieć różnego rodzaju wejścia i wyjścia zarówno cyfrowe jak i analogowe.


Elsat s.c. © 2009